11 Temmuz 2014

Kitap Alışverişi #21

     

  Geçenlerde İş Bankası Yayınlarının Ankara şubesi için gideceğim diye kafama koymuştum ama bir türlü gidemiyordum. Sonra beklemek için zaman geçirmem gerekiyordu. Hal böyle olunca artık gittim. Gitmemin diğer nedeni ise yaz şenliği için kitap almaktı. Aldıklarımın üçü bitti bile Halime Kaptan kaldı sadece. İş bankasından çıkınca Yky'ye de uğrayayım dedim çünkü şenlik için öykü kitabı almak istiyordum. Biyografiyi de aldım Kör Baykuş da görüp merak ettiğim bir kitaptı. Notos'u da Ahmet Ümit hazırlamış diye aldım biraz. 


 Ben indirim kaçırmaz gibi oldum. Dex kitaplarını görünce D&R a uğradım. Hangi kitapları alsam acaba diye düşünürken The Codex bu Dex kitaplarını yazınca tamam alayım dedim. Diğer kitaplarda güzeldi ama almadım yeter dedim. Aklım Yaratık Avcısı ve Başlatta kaldı neyse artık. Böylece okunacak kitaplar dolu dolu oldu.

10 yorum:

 1. Bana göre Ölümcül Merhamet Dex'in en iyi kitaplarından biri. Usta serisini ve onu zevkle okumuştum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman usta serisini de bir kenara not aldım. Teşekkürler ^^

   Sil
 2. Köy Baykuş ve Bir Dinozorun Anıları favori kitaplarımdan , keyifli okumalar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İkisi de merak ettiğim kitaplardan kısa zamanda okumak istiyorum ^-^

   Sil
 3. Ben internetteki indirimden faydalana kadar Ölümcül Merhamet & Cam Şato gitmişti yolum bir D&R'a düşse hem onlar hemde Can Yayınlarından faydalansam çok gizel olcak.
  Bu arada çok güzel kitaplar almışsın *.*
  Güle güle oku :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de asıl amacım Cam Şatoydu. Bakınca bende göremediğim için yollara düştüm :) Can Yayınlarında da arayınca güzel kitaplar var. Çok teşekkür ederiim *-* :*

   Sil
 4. Ben de bu perşembe D&R'a gitmeyi düşünüyorum. Cam Şato'yla Ölümcül Merhamet'te gözüm kaldı da. Almazsam olmaz :) Keyifli okumalar..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitapları bilemiyorum şimdi ama beğeneni çok :)

   Sil
 5. Karanlık Sular'ı ben de satın aldım bakalım beğenecek miyiz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onu biraz erteleyeceeğim ikinci kitabı falan çıksın çıkmadıysa :)

   Sil