29 Haziran 2013

Kitap Alışverişi 6


  Toplu olarak güncelleme yapayım dedim ama yazmayalı ne çok kitap almışım farkında değildim. O yüzden böyle kabarık duruyor :)
  
Üsttekileri Adilhan çarşısındaki bir sahaftan aldım. 4 kitap 10 tl idi ve 8 kitap benimle geldi. Şu kapakların güzelliği, yeşilçam gibi olacağı belli.. Ciltliler ise polisiye kitaplarıymış o dönemlerde nasıl yazmışlar polisiyeyi çok merak ediyorum. Yılları 1967 ve 1972 arasında değişiyor. Yılların etkisi de almamda büyük etken tabiki.


  Meşhur Can Yayınları 5 tl indiriminden ilk kez kitap alışım. Buna en çok sevindiğim kitaplar Oniki ve On Üç Yıl Sonra oldu. Listemde olan ve fiyatını kolladığım kitaplardandı. Gerisi de alıyım hadi 5 tl diye (!)


  Kitap Kardeşliği için Haziran kitabımız Cehennem'di. Bu siparişte aklıma Kralkatili Güncesi serisini almaya aklıma koymuştum. Nedeni İlknokta'daki %40 indirimdi. Hepsiburada'ya da bakıyım dememle orda iki kitap için %50 indirimi görmemle havalara uçmam bir oldu. İlk kitabı 35 tl ikinci kitabı 49 tl ve ben bu ikisini 42 tl'ye alınca sevinmem pek normal :) Halan Hepsi burada'da indirim var, almak isteyenlere söyleyeyim.


   Vee son alışverişim yine Kitap Kardeşliği için neye niyet nelere kısmet modunda. D&R'da BKM express üyelerine 75 tl'lik alışveriş yapınca adında 25 tl indirim oluyor ki gayet kazançlı. BKM express'e üye olmak çok basit ve aynı paypal gibi bir şey. Bu nedenle listemdeki bir kaç kitapları daha eksilttim (NOT: Bitmeyen liste). Efsane Beşli'yi izlememe  rağmen elimde mutlaka olmasını istediğim bir animasyon. Artık her kış her yıl izlerim. <3

  
Bir aldığım kitapların hikayesi bölümünü de bitirmiş bulunmaktayız. Esenle kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder